.

.

Modfreakz® Конзола/Контролер Винил Кожата Сет-Стари Британски Знамиња За Xbox Еден Оригинал

Modfreakz® Конзола/Контролер Винил Кожата Сет-Стари Британски Знамиња За Xbox Еден Оригинал

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

За Xbox Еден Оригинален Систем За Игри (Не За Тенок Или X); 90 ден гаранција за враќање на парите Кожите на брендот модфреакц се направени од најквалитетен, полна боја, без меурчиња, отстранлив винил. Нема да гребе, избледува (ОТПОРЕН НА УВ) или кора; лесен за инсталирање и отстранување без лепливи остатоци. Погледнете ги упатствата за апликација подолу во Описот на Производот. Прецизно сечење за да одговара На Xbox една конзола На Microsoft, Kinect и безжични контролери; обезбедува лесен пристап до копчињата, контролите и конекторите.

Параметри на производот

Слична стока