.

.

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Microsoft Xbox One S-Om | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување, Отстранување И Промена На Стилови | И?

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Microsoft Xbox One S-Om | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници |

DEN 534.40

Пристапност
Залиха

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Мајкрософт Xbox One S! Не ви се допаѓа ом кожата? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Xbox One S ќе биде уникатен како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа На Вашиот Xbox One S е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување воздух со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!.

Параметри на производот

Слична стока