.

.

Mothyskins Кожата Компатибилна Со Microsoft Xbox Еден Или Еден S Контролер-Изгубена Патека | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка За винил | Лесна За Нанесување, Отстранување

Mothyskins Кожата Компатибилна Со Microsoft Xbox Еден Или Еден S Контролер-Изгубена Патека | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка За

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Mothyskins за Вашиот Microsoft Xbox Еден Или Еден S Контролер! Не ви се допаѓа изгубената кожа на Патеката? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Xbox Еден Или Еден S Контролер ќе биде уникатен како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа На Вашиот Xbox Еден Или Еден S Контролер е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!.

Параметри на производот

Слична стока