.

.

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Верата На Атентаторот Машки Eivor 2 Валхала Клучни Уметност Мат Винил Налепница Игри Кожата Налепници Покритие Компати?

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Верата На Атентаторот Машки Eivor 2 Валхала Клучни Уметност Мат Винил Налепница

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен. Вода и отпорност на избледување. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесно нанесување. Облечете ја вашата конзола со вашата омилена акција-авантура скришум видео игра, Верата На Атентаторот! Од прекрасни дизајнирани уметности до ликови портрети, ве покриваме со најширок спектар На Дизајни На Главни Куќишта Официјално Лиценцирани кожи На Верата На Атентаторот на пазарот. Излезете и дајте му на вашиот уред нов нов изглед со оваа самолеплива кожа во уникатна разновидност на стилови и бои, додека ја одржувате формата и дизајнот на вашиот уред. Дизајниран за модерен начин на живот. Стилска прецизно опремена кожа направена од винил од врвен степен што го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини. Цврсто го контурира вашиот уред додека го одржува заштитно стилски. Лесна Инсталација. Самолепливата налепница е лесна за инсталирање и отстранување без да остави остатоци што го олеснува испробувањето на различни кожи и дизајни.

Параметри на производот

Слична стока