.

.

Јорха Пренос На Вода Печатење Камуфлажа Силиконски Капак Кожата Случај За Мајкрософт Xbox Еден X &засилувач; Xbox Еден S Контролер x 1 СО ПРО Палецот Костец x 8

Јорха Пренос На Вода Печатење Камуфлажа Силиконски Капак Кожата Случај За Мајкрософт Xbox Еден X &засилувач; Xbox Еден S Контролер

DEN 175.84

Пристапност
Залиха

Висококвалитетен Медицински одделение силиконски направен контролер покритие За Xbox One X Технологија За Печатење За Пренос на вода Камуфлажа На Xbox One X . Спречува какво било оштетување На Xbox One X . Многу лесен за инсталирање и отстранување, одговара На Xbox One X . Про палецот костец x 8 вклучени во пакетот, со нормални видови и дополнителни видови висина за сите игри како ШТО СЕ FPS, АКТ И така натаму. Спецификации : Материјал : Медицински Одделение Мек Силикон. Употреба : Заштитна Кожа На Школка за контролер на игри, прилагодете Ја Компатибилноста на контролорот : Microsoft Xbox One X & Xbox One S Контролер Пакетот Вклучува : Силиконска Кожа X 1, Про палецот зафаќа 8 парчиња (контролорот не е вклучен).

Параметри на производот

Слична стока