.

.

Моќна Кожа Компатибилна Со Powera Xbox One Елитен Контролер – Бавен Мрзлив | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Винил Налепници | Лесен За Нанесување, Отстр?

Моќна Кожа Компатибилна Со Powera Xbox One Елитен Контролер – Бавен Мрзлив | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Винил

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашиот Моќен Xbox Еден Елитен Контролер! Не ви се допаѓа бавната мрзлива кожа? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашата опрема ќе биде уникатна како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Моќни Кожи мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ги Вашите Моќни кожи винил налепница & со прецизност на вашата опрема благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, упатен персонал е тука да помогне, а задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!.

Параметри на производот

Слична стока