.

.

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Стефани Законот Вилинско Коњче Уметност Измешајте Мат Винил Налепница За Игри На Среќа На Кожата Капак Компатибилен

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Стефани Законот Вилинско Коњче Уметност Измешајте Мат Винил Налепница За Игри На Среќа На

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Стефани Законот Производ Ултра Тенок и Супер Лесен. Вода и отпорност на избледување. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесно нанесување. Делото на Стефани Ло е истражување на митологијата измешано со нејзината лична симболика. Нејзината уметност патува низ надреални туѓи светови, населени со фигури слични на соништата, маскирани суштества и крилести сенки. Фантастичното проникнува низ визиите и добивате чувство дека ова е свет што лежи во основата на нашиот, кога се гледа со желба за убавина и поместена перцепција. Ве покривме со најширокиот спектар на фантастични уметнички дела Од Стефани Лоу на пазарот! Излезете и дајте му на вашиот уред нов нов изглед со оваа самолеплива кожа во уникатна разновидност на стилови и бои, додека ја одржувате формата и дизајнот на вашиот уред. Дизајниран за модерен начин на живот. Стилска прецизно опремена кожа направена од винил од врвен степен што го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини. Цврсто го контурира вашиот уред додека го одржува заштитно стилски. Лесна Инсталација.

Параметри на производот

Слична стока