.

.

Зачувајте Ја Налепницата Со Буцкасти Еднорози Компатибилна Со Конзолата П-С-5 И Контролорот Целосен Заштитник Налепница За Обвивка За Обвивка На Кожата

Зачувајте Ја Налепницата Со Буцкасти Еднорози Компатибилна Со Конзолата П-С-5 И Контролорот Целосен Заштитник Налепница За Обвивка

DEN 319.84

Пристапност
Залиха

Пвц отстранлива гума за џвакање Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна налепница за контролорот p-s-5 е изработена од пвц отстранлива гума за џвакање,која е тенка,издржлива и лесна,стилска вашите машини p-s-5 и налепниците можат да останат долго време поради заштитниот слој. Мода : оваа налепница за кожа е достапна во различни стилски дизајни за печатење за украсување и разубавување на вашиот гејмерски уред,прецизно исечена за верзијата p-s-5 диск за лесен пристап до сите делови и копчиња. Заштитник : оваа налепница за обвивка може добро да ја заштити вашата машина за игри од гребнатини без да влијае на дисипацијата на топлина на машината,вистинска налепница за целосна заштита што не ги попречува копчињата,сензорите или контролорите. Лесно За Инсталирање и Отстранување : оваа налепница без меурчиња е лесна за нанесување и лепење,чистење и отстранување,дури и ако налепницата е погрешно поставена,можете да ја откинете и повторно да ја нанесете,и ако треба да ја отстраните,нема да останат лепливи остатоци по отстранувањето.

Параметри на производот

Слична стока