.

.

Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран Марк Horкенази Коњ Уметност Измешајте Винил Налепница За Игри На Среќа На Кожата Капак Компатибилен Со Xbox One X Конз?

Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран Марк Horкенази Коњ Уметност Измешајте Винил Налепница За Игри На Среќа На Кожата

DEN 782.40

Пристапност
Залиха

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Марк Productкенази Производ Ултра Тенок и Супер Лесен. Вода и отпорност на избледување. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесно нанесување. Марк Е израелски фото уметник со седиште во Њујорк и се фокусира на еклектични медиуми. Портфолиото на марк се движи од привлечна гола уметност, поп-уметност, стрипови и цртани филмови до портрети и шарена животинска уметност. Ве покривме со најширокиот асортиман на дизајни На Марк Asкенази на пазарот! Излезете и дајте му на вашиот уред нов нов изглед со оваа самолеплива кожа во уникатна разновидност на стилови и бои, додека ја одржувате формата и дизајнот на вашиот уред. Дизајниран за модерен начин на живот. Стилска прецизно опремена кожа направена од винил од врвен степен што го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини. Цврсто го контурира вашиот уред додека го одржува заштитно стилски. Лесна Инсталација. Самолепливата налепница е лесна за инсталирање и отстранување без да остави остатоци што го олеснува испробувањето на различни кожи и дизајни.

Параметри на производот

Слична стока