.

.

WraptorSkinz Налепница Винил Кожата Заврши компатибилен СО XBOX Еден S / X Контролер - Barbwire Срцето Црвено

WraptorSkinz Налепница Винил Кожата Заврши компатибилен СО XBOX Еден S / X Контролер - Barbwire Срцето Црвено

DEN 1052.80

Пристапност
Залиха

Про Одделение Кожата - Мулти Слој Композитни-флексибилни винил материјал со посебен блок надвор воздух ослободување отстранлив лепило Нема инсталација на меур, не остава остатоци. САМО компатибилен СО XBOX One S И Еден X Контролер 2016 и понови. Контролорот Не Е Вклучен. Кожата покрива пред конзолата и телото на контролорот, Палците и Д-Рампа. Премиум Цврст винил материјал заштитен со заштитен ламинат со висок сјај. Бродови Од И Направени Во САД Од Страна На Wraptor Skinz. Про Одделение Кожата - Мулти Слој Композитни-флексибилни винил материјал со посебен блок надвор воздух ослободување отстранлив лепило. Нема инсталација на меур, не остава остатоци. САМО компатибилен СО XBOX One S И Еден X Контролер 2016 и понови. Контролорот Не Е Вклучен. Кожата покрива пред конзолата и телото на контролорот, Палците и Д-Рампа. Премиум Цврст винил материјал заштитен со заштитен ламинат со висок сјај. Бродови Од И Направени Во САД Од Страна На Wraptor Skinz.

Параметри на производот

Слична стока