.

.

Копче за замена на копчето Флекс кабелска лента Ејектира Синхронизација на сензорот за допир за Xbox One

Копче за замена на копчето Флекс кабелска лента Ејектира Синхронизација на сензорот за допир за Xbox One

DEN 151.20

Пристапност
Залиха

100% сосема нов и добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 7-18 дена. Некои оддалечени земји ќе трае подолго. Ние ќе обезбедиме DHL забрзана услуга. Временскиот рок е 3-7 дена. (Исклучувајќи го времето за подготовка.) Ако износот на нарачката е повеќе од 150 $, ние ќе ја користиме услугата DHL бесплатно. Ние нудиме десетици илјади електронски додатоци и модули. Само треба да пребарувате клучни зборови во мојата продавница. Ако пакетите не се испорачуваат навреме или производите може да не бидат задоволителни. Само треба да испратите барање за поврат, ние ќе ви го наплатиме поврат за вас без да прашате. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Описи : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Одличен квалитетен флекс кабел. Замена на флексибилниот кабел за Xbox One, најдобар за замена на оштетеното копче за напојување, исфрлен Flex Cable Flex. Заменете ги скршените или оштетените. Компатибилен со : За Xbox One. Користете за замена на оригиналните стари и оштетени делови, го прави да изгледа ново цело време.

Параметри на производот

Слична стока