.

.

Skinown Grip Silicone Case Anti-Slip Заштитна зафат на капакот за Xbox One S & One X контролер со 8 држачи за палецот

Skinown Grip Silicone Case Anti-Slip Заштитна зафат на капакот за Xbox One S & One X контролер со 8 држачи за палецот

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Гумениот зафат одговара на контролорот Xbox One S & X многу привлечен, удобен и дава добра заштита Овој случај на контролор може да ги спречи рацете на играчот да не се лизгаат кога играат игри со делот за рачка. Овозможува подобрено чувство и зафат за време на играње игри. Персонализирајте го вашиот контролер и заштитете го вашиот контролер со нормални капки и гребнатини за време на употреба. Дојдете со 8 силиконски капаци на палецот бесплатно.

Параметри на производот

Слична стока