.

.

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Microsoft Xbox One-Ацтечки Пирамиди | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување, Отстранување И Промен?

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Microsoft Xbox One-Ацтечки Пирамиди | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници

DEN 548.80

Пристапност
Залиха

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Мајкрософт Xbox One! Не ви се допаѓа кожата на ацтечките пирамиди? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Xbox One ќе биде уникатен како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа на Вашиот Xbox One е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување воздух со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!.

Параметри на производот

Слична стока