.

.

Гигизаза Пакет од 2 Навлаки За Перници За Фрлање Темно Злато 18х18 Декоративна Возбуда Кадифена Перница За Навлака За Перница На Каучот

Гигизаза Пакет од 2 Навлаки За Перници За Фрлање Темно Злато 18х18 Декоративна Возбуда Кадифена Перница За Навлака За Перница

DEN 207.84

Пристапност
Залиха

Материјална Ткаенина : Висококвалитетна кадифена ткаенина за навлаките за перници четирите страни се дизајнирани со возбудувања од иста висококвалитетна ткаенина. произведениот капак на перницата ќе биде полесен, помек и поудобен од капакот на перницата направен од обично руно.заедно со нашите внимателно избрани бои за рендерирање, навлаките за перници за фрлање се поубави и имаат добар декоративен ефект. Тоа е добар избор за домашен декор. Износ : Продаден со сет од 2 парчиња декоративни капаци за перници за фрлање. (инсерти не вклучуваат ). Уникатен Дизајн : темно Златна боја симпатична и луксузна, големина 18 х 18 инчи / 45 х 45 см, подобро вклопување во 20 х 20 инчи / 50 х 50 см влошки. (повеќе меки и удобни). Лесно Вметнување : навлаките за перници за декор изработени од висококвалитетен невидлив патент за да го направат повеќе декоративен. патент подолго е 35 см, го олеснува ставањето вметнување. Перење : Само фрлете го на машината и добијте чисти прилично нови навлаки за перничиња, користете ладна вода и сушење на ниска температура. кога ќе добиете каси ЗА перници ОД ГИГИЗАЗА, во секое време ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и да ги советувате сите ваши предлози за подобрување.

Параметри на производот

Слична стока