.

.

Симпатична Перница За Вратот На Камелеон Гуштер Мека Перница За Перење Перница Во Форма На Буквата У За Патување Во Домашна Канцеларија

Симпатична Перница За Вратот На Камелеон Гуштер Мека Перница За Перење Перница Во Форма На Буквата У За Патување Во Домашна Канцеларија

DEN 387.04

Пристапност
Залиха

Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : навлака за перница во Форма На Буквата У изработена од полиестер, влошка за перница изработена од памук, мека и удобна. Дизајн : Перницата Во Форма На Буквата У е дизајнирана со скриен патент за ваша погодност и леснотија на чистење на навлаката за перници.Перницата Во Форма На Буквата У нуди удобност и разноврсност што ќе сакате да ја користите. Големина : големина На Перница Во Форма На Буквата У 11,81 х 11,41 х 3,94 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите. Прилика : стилската Перница Во Форма На Буквата У е погодна за различни прилики во секојдневниот живот, домот, работата, патувањето, одморот итн., така што секогаш се чувствувате опуштено. Можете исто така да го подарите како подарок на вашето семејство и пријатели. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања откако ќе го примите производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : навлака за перница во Форма На Буквата У изработена од полиестер, влошка за перница изработена од памук, мека и удобна. Дизајн : Перницата Во Форма На Буквата У е дизајнирана со скриен патент за ваша погодност и леснотија на чистење на навлаката за перници.Перницата Во Форма На Буквата У нуди удобност и разноврсност што ќе сакате да ја користите.

Параметри на производот

Слична стока