.

.

Перница ЗА Патување ВО КИНЕРСА Перница За Вратот Од Чиста Мемориска Пена, Прилагодлива Перница За Патување Во Форма На Буквата У За Патување Со Авион, Supportономска П?

Перница ЗА Патување ВО КИНЕРСА Перница За Вратот Од Чиста Мемориска Пена, Прилагодлива Перница За Патување Во Форма На Буквата

DEN 272.00

Пристапност
Залиха

Одлично за дома и канцеларија - не е само за патување, ќе ви се допадне да ја користите оваа перница за вратот што може да се пакува за патување додека ги следите вашите омилени емисии дома и во тие долги денови во канцеларија Тој е designedономски дизајниран за нежно да ја поддржува главата, вратот и рамената со совпаѓање на кривините на цервикалниот ' рбет. Може да ги направи рамената, ' рбетот и вратот поудобни. Со прилагодливата брава на јажето, можете случајно да го прилагодите аголот и големината на оваа перница за вратот од мемориска пена, додавајќи удобност и нежно олеснувајќи ја фрустрацијата од долгите патувања. # Перницата за летање што дише и е многу еластична обезбедува голема удобност за вашето патување, без разлика дали е на долги растојанија или на кратки растојанија. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме и ви посакувам среќен живот. Одлично за дома и канцеларија - не е само за патување, ќе ви се допадне да ја користите оваа перница за вратот што може да се пакува за патување додека ги следите вашите омилени емисии дома и во тие долги денови во канцеларија. Тој е designedономски дизајниран за нежно да ја поддржува главата, вратот и рамената со совпаѓање на кривините на цервикалниот ' рбет. Може да ги направи рамената, ' рбетот и вратот поудобни. Со прилагодливата брава на јажето, можете случајно да го прилагодите аголот и големината на оваа перница за вратот од мемориска пена, додавајќи удобност и нежно олеснувајќи ја фрустрацијата од долгите патувања. # Перницата за летање што дише и е многу еластична обезбедува голема удобност за вашето патување, без разлика дали е на долги растојанија или на кратки растојанија.

Параметри на производот

Слична стока