.

.

ШАПКА ЗА Коса НА XJJZ Дами Коса Картичка Гроздобер Додатоци За Коса Пролет Клип Задниот Дел На Главата Намотана Клип За Коса

ШАПКА ЗА Коса НА XJJZ Дами Коса Картичка Гроздобер Додатоци За Коса Пролет Клип Задниот Дел На Главата Намотана Клип За Коса

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба. Цврст, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај. Направено со грижа, ја исполнува својата доверба. Цврст, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај.Направено со грижа, ја исполнува својата доверба.Цврст, долготраен сјај.Добро дизајниран и вреди да се има.Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет.Пакетот содржи : 1 * фиба забелешка : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

Параметри на производот

Слична стока