.

.

Д КРАЛОТ Д КРАЛОТ ЈАЖЕ Кадифен Куче Играчка, Кутре Играчки За Никнување На Заби, Влечење На Војна Куче Играчка

Д КРАЛОТ Д КРАЛОТ ЈАЖЕ Кадифен Куче Играчка, Кутре Играчки За Никнување На Заби, Влечење На Војна Куче Играчка

DEN 239.84

Пристапност
Залиха

Queper Симпатична Q Оваа животинска плишана играчка за кучиња со светла боја е симпатичен карактер што ќе го привлече интересот на вашето куче и ќе ги забавува Вашето куче ќе се забавува со часови со овие слатки играчки за кучиња. Секое куче ќе го сака ова. €Здрав Дизајн Q Соодветна големина, што значи дека вашите кученца можат да џвакаат и да играат безбедно без да се грижат за голтање или гушење. Имајќи корист од мекиот памучен материјал, тој нема да ги оштети непцата и усната шуплина. Всушност, тоа помага да се подобрат проблемите со нега на устата на кучето до одреден степен. ●Издржливи Играчки} оваа играчка за џвакање кучиња е изработена од безбедни и висококвалитетни кадифени полиестерски влакна, густа ткаенина Со цврсти шевови, осигурајте се дека тие траат подолго за забава без неред и за вас и за вашиот puppy.It е одличен подарок за мали и средни кучиња. ●Повеќе Функција●оваа кадифена писклива играчка за кучиња има звук на врескање внатре. Ова веднаш ќе го привлече вниманието на вашето куче. Играчките на рацете и нозете направени од цврсто памучно јаже, можат да бидат флексибилни пушеле повлекување, многу погодни за заби и влечење на воена игра. ●Топли Совети} Овие играчки се перат во машина и лесно се чистат. Како и сите други играчки за кучиња, предлагаме да играме под надзор, а не за агресивни тешки џвакачи. Сите ваши набавки овде ќе ја добијат нашата совршена услуга по продажбата. Секогаш кога ќе се појави проблем со вашиот производ, ние искрено ќе ви помогнеме да се справите со него. Queper Симпатична Q Оваа животинска плишана играчка за кучиња со светла боја е симпатичен карактер што ќе го привлече интересот на вашето куче и ќе ги забавува. Вашето куче ќе се забавува со часови со овие слатки играчки за кучиња. Секое куче ќе го сака ова. €Здрав Дизајн Q Соодветна големина, што значи дека вашите кученца можат да џвакаат и да играат безбедно без да се грижат за голтање или гушење.

Параметри на производот

Слична стока