.

.

Играчка За Џвакање Кучиња Издржлива Еколошка Стоматолошка Нега Во Форма На Коска Чистење На Заби Кучешка Играчка Отпорна

Играчка За Џвакање Кучиња Издржлива Еколошка Стоматолошка Нега Во Форма На Коска Чистење На Заби Кучешка Играчка Отпорна

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Ги стимулира да бидат поактивни, енергични и внимателни Издржлива играчка во форма на коска, лесна за чистење, лесна за наоѓање, привлечна портокалова боја. Помага при орално здравје додека вашето сакано куче ужива во својата играчка. Ги одвлекува од страв или вознемиреност од разделба. Совршен за оние кои секогаш ве сакаат!. Ги стимулира да бидат поактивни, енергични и внимателни. Издржлива играчка во форма на коска, лесна за чистење, лесна за наоѓање, привлечна портокалова боја. Помага при орално здравје додека вашето сакано куче ужива во својата играчка. Ги одвлекува од страв или вознемиреност од разделба. Совршен за оние кои секогаш ве сакаат!. Совршена играчка за џвакање кучиња за да ги забавува. Тпр стоматолошка нега и чистење на вилицата додека играат. Ментално стимулирачки. Висок квалитет и атрактивна боја. Издржлив и спречува деструктивно џвакање.

Параметри на производот

Слична стока