.

.

Земја Што Живее со Сребрена Шепа Чекор Во Куче Темперамент, Елек Прицврстувачи За Средна Раса Кучиња, Без Лизгање &засилувач; Лесно Да Се Земе И Исклучување

Земја Што Живее со Сребрена Шепа Чекор Во Куче Темперамент, Елек Прицврстувачи За Средна Раса Кучиња, Без Лизгање &засилувач; Лесно Да

DEN 67.20

Пристапност
Залиха

Патентиран Дизајн-ткаенината во нашиот ремен за кучиња за младенчиња од сите големини е обложена СО СИЛВЕРШИЛДТМ, патентиран третман кој помага да се елиминира мирисот од домашните миленици и добар за до 100 миења Совршено Комбинирана Функција И Стил - со својот мрежен материјал што дише за сите временски услови, кој е супер удобен околу вашето домашно милениче и двојни Прстени Д за да се поврзете со поводник погодно и да обезбедите поголема безбедност. Сите Временски Услови, Ултра Удобен Ремен За Кучиња-Изработен од лесна, мрежеста ткаенина што дише и е дополнително удобна околу градите на вашето крзнено бебе. Ремени со вистинска Големина за Кучиња – Дизајнирани не само за мали раси, туку и за кучиња од сите големини. Одговара на кучиња со 38см - 43см (15" - 17") градите. Погледнете ја табелата со големини за да добиете совршено вклопување. Безбедно и Безбедно-овој ремен за елек за кучиња има патентирана метална тока дизајнирана да биде не само стилска, туку цврста и издржлива. Лесен За Носење - нашиот ремен за куче е дизајниран за кучиња кои не сакаат ништо што им оди преку глава. За носење, само влезете во овој темперамент, обезбедете ја металната брава и одете. Без Ремен За Кучиња со Лизгање-Смислено изработен за да се осигура дека не се гуши кога вашите кучиња ќе се повлечат и сепак ќе ги спречи да избегаат. Инструкции за нега На Домашни Миленици-Машина Или рачно перење со сапун и топла вода. Кои Сме Ние-Сребрена Шепа нуди иновативна и функција-прва линија на производи за заедницата на кучиња. Патентиран Дизајн-ткаенината во нашиот ремен за кучиња за младенчиња од сите големини е обложена СО СИЛВЕРШИЛДТМ, патентиран третман кој помага да се елиминира мирисот од домашните миленици и добар за до 100 миења. Совршено Комбинирана Функција И Стил - со својот мрежен материјал што дише за сите временски услови, кој е супер удобен околу вашето домашно милениче и двојни Прстени Д за да се поврзете со поводник погодно и да обезбедите поголема безбедност.

Параметри на производот

Слична стока