.

.

Спиген Течен Воздух Дизајниран За Случајот Галакси С23-Мат Црна

Спиген Течен Воздух Дизајниран За Случајот Галакси С23-Мат Црна

DEN 271.84

Пристапност
Залиха

Тенок, вграден во форма и лесен Форма-опремени за одржување на тенок профил и џеб-пријателски. Мат површината против лизгање дава отпорност на отпечатоци и удобност при секое држење. Мил-Одделение заштита И Воздушно Перниче Технологија за заштита од шок. Галакси С23 Случај Компатибилен Со Галакси С23. Тенок, вграден во форма и лесен. Форма-опремени за одржување на тенок профил и џеб-пријателски. Мат површината против лизгање дава отпорност на отпечатоци и удобност при секое држење. Мил-Одделение заштита И Воздушно Перниче Технологија за заштита од шок. Галакси С23 Случај Компатибилен Со Галакси С23.

Параметри на производот

Слична стока