.

.

Поддршка За Свесност За аутизам Љубов Изолација Шише Со Вода Со Капак Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблер Двоен Ѕид Канцеларија Дома Чаша

Поддршка За Свесност За аутизам Љубов Изолација Шише Со Вода Со Капак Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблер Двоен Ѕид Канцеларија

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено. Големина : ова прилагодено шише со вода доаѓа во една големина, 12oz, за да можете да изберете со доверба. Квалитетен Материјал : ова печатено шише со вода е изработено од нерѓосувачки челик,кој е безбеден,нетоксичен и може да издржи високи температури. Внимателен Дизајн : дното на оваа шолја за кафе е опремено со подлога што не се лизга за да спречи лизгање на чашата за време на употребата. Совршен Подарок : ова шише со вода на унисекс може да се прилагоди,да направи совршени подароци за семејството,пријателите и соработниците. Совети За чистење : оваа чаша со топла вода лесно се чисти и може да се користи многу пати.Ве молиме користете топла вода кога ќе ја примите. Изолација Шише Вода Истури Доказ Двојно Ѕид Еднократно Пиење Чаша.Ова шише со вода е еколошко,двокатно и отпорно на топлина,е одличен избор за лична употреба или подарување.

Параметри на производот

Слична стока