.

.

NBK Јапонија MJC-80CS-Gr 24mm до 1 5/8 инчен флексибилно спојување од типот на вилицата

NBK Јапонија MJC-80CS-Gr 24mm до 1 5/8 инчен флексибилно спојување од типот на вилицата

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

NBK Јапонија MJC-80 CS-Gr 24mm до 1 5/8 Inchjaw-Type Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-80 CS-gr 24mm до 1 5/8 инчен флексибилна спојка од типот на вилицата, ова е флексибилно спојување од типот на вилица Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТИ 1 ДИАМЕТЕР : 24ммкулинг ДОГОВОР 2 Дијаметар : 1 5/8 инчи Должина на должина : 114Кулинг Надворешен дијаметар : 80material : Не'рѓосувачкиот е флексибилно спојување на вилицата. непречено од центарот и ракавот. Екселентна флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртување. 1 5/8 инчен Флексибилен спојка од типот на вилицата од типот на вилицата, Coupling MJC-80 CS-GR-24 MM-1 5-8 INCH.

Параметри на производот

Слична стока