.

.

MapotOfux Vanity Tray, сад за складирање на резервоарот за тоалети, фиока за бања за када од смола, домородноамериканец

MapotOfux Vanity Tray, сад за складирање на резервоарот за тоалети, фиока за бања за када од смола, домородноамериканец

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

♥ Димезии - 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепувања во 4 агли за да се направи лесно да се преклопи и расплетува и пакува рамно во вашиот случај или торба. ♥ Единствениот ден на мајката и роденден на мајката Денот на благодарноста Божиќни подароци за да ја искажете својата loveубов кон мајка ти. ♥ Ставете го во бањата или кујната, додека ја миете раката, правите садови или подготвувате оброк. ♥ Погодно и практично коженото јадење со доволно голем простор за да ги поставите прстените, обетките и ѓерданите или другите мали работи, можете да го ставите на вашата облека. Повеќе детали ♥ направени од целосно супер кожа за чување на вашиот мобилен телефон, гледање, клуч, накит и промена на истиот. ♥ Кожна послужавник со елегантен зашиен дизајн, симпатичен и симпатичен изглед, ќе ја сакате откако ќе го видите ♥ погодност да ги чувате работите за брус, канцеларија, забава на отворено и убав изглед како мебел ♥ одличен начин да ги покажете и организирате прстените, ѓердан, рачен ланец, нараквици, обетки и други разни парчиња накит, без да се грижите за нив да се изгубат.

Параметри на производот

Слична стока