.

.

чевли за трчање на жени Адидас Дурамо 10

чевли за трчање на жени Адидас Дурамо 10

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

100% текстил Чевлите за широко распространето работење на жените направени делумно со рециклирани материјали. Широко вклопување : Дизајниран со пошироко последно од чевлите со редовно вклопување. Светлината прави брзо : Adidas Lightmotion обезбедува супер-светло амортизирање за движење на следното ниво. Вентилирана удобност : сендвич мрежа горниот за лесна дишеност. Направено со рециклирана содржина : Направено со серија рециклирани материјали, оваа горната има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крајот на пластичниот отпад. Подобрете се на најдобро трчање секој пат кога ќе удрите по улиците во овие женски адидас кои трчаат чевли. Тие имаат горен текстил и мрежа што ја зголемуваат дишењето. Светлината за светло обезбедува лесна амортизација за да ве натера да летате со најголема брзина.

Параметри на производот

Слична стока