.

.

Панталони за пижами од Wiwi Bambo

Панталони за пижами од Wiwi Bambo

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

95% вискоза од бамбус, 5% спандекс Затворање на половината за влечење. [Ткаенина]-Лесните панталони се изработени од ткаенина од бамбус, мека, влажна влага и пријателска за кожата. Избегнувајте да се разбудите во пот во средината на ноќта, оставете да имате добар ноќен сон. [Дизајн]-Еластичните панталони за пижами се исто така дизајнирани со влечење за да се обезбеди лабава совршена половината. Ве прави опуштено колку што е можно поудобно, ткаенината од стружење ја прави оваа дното на пижами добро да се исцрпи. [Разноврсно] -Тото може да се користи во повеќе различни прилики, за одмор, спиење дома, одлично за одење. Тие се прават во убава завршница, подароци за ден на мајки, или како подарок за вашата сопруга, ќерка, пријатели, па дури и за себе. [Грижа за облека] -Кахин миење ладно нежно, препорачано миење на рацете. [Услуга по продажба]-какви било прашања или проблеми со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас во кое било време, ние секогаш ќе бидеме на вашите услуги.

Параметри на производот

Слична стока