.

.

Gramval вратоврски назад женски маички, кратки ракави против вратот отворено грб на врвови за атлетски тренингот салата јога џемпери

Gramval вратоврски назад женски маички, кратки ракави против вратот отворено грб на врвови за атлетски тренингот салата јога џемпери

DEN 271.84

Пристапност
Залиха

47% рајон, 47% модал, 6% спандекс Затворање на влечење. Премиум квалитет - Оваа маица за вежбање на жени се многу удобни за носење и освежување во стил. Направено со мека и малку затегната модална+рајон+Спандкс ткаенина, оваа стилска блуза за грб ќе се чувствува повеќе удобно и мазно против кожата од другите основни тимови. Лесен е и дише, што го прави совршено да се носи во секоја временска сезона за време на секоја активност и прилика. Овие женски атлетски маици се издржливи и направени да ви траат многу носат и мие подолго време. Лабаво вклопување и цврсто вклопување-полите е кратко во предниот дел и долго во задниот дел, бидејќи горниот дел е прилагодлив, облечете го со симпатична вратоврска на задниот дел, и прилагодете ја вратоврската за да направи построго вклопување или може да се остави отворено за Само ekиркање на грбот. Gramval Tie назад женските маици се супер меки и удобни, ве прават поубави, модни, секси и елегантни, можете да се чувствувате помоќни. Печатење на лого за рефлективно грамвал : Зголемете ја видливоста во услови на слаба светлина. Забелешка : Измијте со слични бои, не бели. Не паѓајте суво. 47% рајон, 47% модал, 6% спандекс. Затворање на влечење. Премиум квалитет - Оваа маица за вежбање на жени се многу удобни за носење и освежување во стил. Направено со мека и малку затегната модална+рајон+Спандкс ткаенина, оваа стилска блуза за грб ќе се чувствува повеќе удобно и мазно против кожата од другите основни тимови.

Параметри на производот

Слична стока