.

.

Конгела за новороденчиња Чунгел сет со појава на лак, дрвена картичка за најава за раѓање, ќебиња за бебиња од муслин за момчиња и девојчиња, Бохо Виножито прима ќеб

Конгела за новороденчиња Чунгел сет со појава на лак, дрвена картичка за најава за раѓање, ќебиња за бебиња од муслин за момчиња и девојчиња,

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Со симпатична бохо раб за четири страни, бебето ќебе прави совршено момче и девојче неутрален декор на расадник, декор за туширање, постелнина за бебиња или реквизити за фотографии од новороденче Cебињата Boho се идеални корпи за подароци за бебиња за туширање, дополнувајќи се на бохомските мајки или за време на специјални прилики, како што се Божиќ, Денот на благодарноста, Велигден. Опседнат со виножито - не можете да чекате да го држите бебето на виножитото во овие прекрасни ќебиња за шипки. Комплетите на Swaddle на Chungel New Boke вклучуваат 1 ќебе за штрајк со муслин, 1 лента за глава и 1 дрвена картичка за најавување на раѓање. Најдобар подарок за туширање за бебиња за мама на виножитото! Совршено за вашите малечки први фотографии од новороденче. Меки, дише и лесен муслин - нашите ќебиња за бебиња се направени од висококвалитетен органски памук. Тоа е многу мека, дише и пријатна ткаенина што е нежна на нежната кожа на бебето. Овие ќебиња што примаат ќе го задржат вашето бебе безбедно прилепено додека го намалува ризикот од прегревање!. Дарежлива големина - 47 "x 47 '' (120 x 120 cm), нашите големи ќебиња на Swaddle ви овозможуваат вас и вашиот мал пакет на радост со доволно простор за завиткување и зачувување без да мора да се плашите дека таа / тој ќе го надмине ќебето прерано! . Практична и мулти-употреба- се користи на најразлични начини, вклучително и како што добиваат ќебиња за новороденчиња, безбедносно ќебе, капаче за шетачи, креветче за креветчиња, душеци за време на играње, капаци на медицински сестри и крпи за закопчување. Нашето ветување за вас- ние сме посветени на обезбедување на најдобра услуга и Бебе со највисок квалитет Бебе кои примаат ќебиња за вас. Секогаш можете да ги вратите нашите новородени ќебиња за ќебиња, ако не сте целосно и крајно задоволни. Опседнати со виножито - не можете да чекате да го држите бебето со виножито во овие прекрасни ќебиња за свадби. 1 Муслин Swaddle Clain, 1 лак за глава на лак и 1 дрвена картичка за најава за раѓање.

Параметри на производот

Слична стока