.

.

Птици од Мејксш залак играчки Папагал природни бор конуси и дрво фуражни играчки Дрвени бор конус виси папагали клун за мелење играчка за парови, б

Птици од Мејксш залак играчки Папагал природни бор конуси и дрво фуражни играчки Дрвени бор конус виси папагали клун за мелење играчка

DEN 1174.40

Пристапност
Залиха

[Играчка за џвакање] : Оваа играчка за залак на птици може да ја користат птиците за да џвакаат, да им помогнат на папагалите да ги мелат устата, да промовираат чистење на забите и да го одржат здравјето Обезбедување на вашата птица со оваа играчка за џвакање и ефикасно ја исполнува нивната природна потреба за пек. [Материјал] Папагал Природните бор конуси се прават со рака направени со природни материјали, 100% природно високо квалитетно дрво од бреза и бор, без пигмент или штетни материи, што е тотално безбедно за вашето мало милениче. И миленичето се чини дека е во природа . [Метал висички обрач] : Папагали од клунот за мелење играчка со метал виси обрач на врвот, можете лесно да го обесувате на кое било место каде што можете да го обесувате, како што е птичјиот птици, и тоа е лесен за употреба. Обезбедува забавно место за домашни миленици да играат, замав, џвакаат и да се искачуваат за да ги задржат активни. [Отпорен на залак] : Внатрешните логови на играчки за џвакање птици на конусите на бор се завиткани со јаже од коноп, кое е отпорно на залак, силно и издржливо и може да се користи долго време. [Големина] Ние нудиме 2 производи за да изберете : Должината на А е 20 см/7,8 ", должината на Б е 40см/15,7", совршена големина за падобрани, конуси, кокатили, кокатои, loveубови, канари, bубовници, буџиња Итн. [Играчка за џвакање] : Оваа играчка за залак на птици може да ја користат птиците за да џвакаат, да им помогнат на папагалите да ги мелат устата, да промовираат чистење на забите и да го одржат здравјето. Обезбедување на вашата птица со оваа играчка за џвакање и ефикасно ја исполнува нивната природна потреба за пек. [Материјал] Папагал Природните бор конуси се прават со рака направени со природни материјали, 100% природно високо квалитетно дрво од бреза и бор, без пигмент или штетни материи, што е тотално безбедно за вашето мало милениче.

Параметри на производот

Item Type:
Birds Bite Toy
Material:
Logs, Hemp Rope, Pine Cones
Purpose:
Parrots Bite Pine Cones
Package List:
1 x Birds Bite Toy(A or B):
Слична стока