.

.

Ја Сакам Мојата Девојка Фрли Капак За Перница, Двострано Печатење Квадратна Перница За Перница, За Спална Соба За Софа Дневна соба 18х18 инчи

Ја Сакам Мојата Девојка Фрли Капак За Перница, Двострано Печатење Квадратна Перница За Перница, За Спална Соба За Софа Дневна соба 18х18

DEN 872.00

Пристапност
Залиха

Големина : Перница Големина 18х18 Инчи Материјал : Изработен Од 100% Полиестерски Влакна, Мека И Удобна Текстура. Елегантен Дизајн : Двострано Печатење, Печатењето Е Кул И Забавно, Одлично Оди Со Многу Видови Украси, Додава Многу Шарм На Местото Каде Што Го Поставувате. Совршен Подарок : Навлаките За Перници Се Уникатни Подароци За Семејството, Љубовниците, Пријателите Или Другите Во Секоја Пригода. Направете Го Најдобриот Подарок За Божиќ, Њујорк, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Денот На Таткото и Денот на Мајката, Роденденот или За Вашата Сакана. Применлива Сцена : Ја Украсува Спалната Соба Или Софата Во Дневната Соба За Да Го Направи Вашиот Дом Потопол, Помодерен.Создадете Стилска Удобност На Софата, Клупата, Столот, Канцеларијата, Каучот Или Спалната Соба, Дневната Соба, Кафулето, Дворот Итн. Големина : Перница Големина 18х18 Инчи. Материјал : Изработен Од 100% Полиестерски Влакна, Мека И Удобна Текстура. Елегантен Дизајн : Двострано Печатење, Печатењето Е Кул И Забавно, Одлично Оди Со Многу Видови Украси, Додава Многу Шарм На Местото Каде Што Го Поставувате. Совршен Подарок : Навлаките За Перници Се Уникатни Подароци За Семејството, Љубовниците, Пријателите Или Другите Во Секоја Пригода.

Параметри на производот

Слична стока