.

.

Знаме на Србија со мапа со перница за вратот на вратот од 2 перници за перници за автоматски перници за автоматско декоративно за патувања за патувања

Знаме на Србија со мапа со перница за вратот на вратот од 2 перници за перници за автоматски перници за автоматско декоративно за патувања

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Перница за полиестер/мемориска пена Направени во САД или увезени. Перницата за вратот на автомобилот е изработена од висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, убава и практична . форма на потпирач за глава на перници, стилски и уникатен дизајн на шема, го олеснуваат да го привлечете вниманието на другите додека возите. Перница за одмор на вратот на вратот на вратот на седиштето за автомобили е погодна за дома, канцелариско седиште, многу погодно за употреба во авион, автомобил, патување, кампер, гледање филмови, играње игри и така натаму. Симпатична перница за вратот на автомобилот за роденден, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата, меден месец, одличен подарок за патување, го препорачуваме за пријатели, семејство, колеги и loversубовници. Ние сме многу задоволни од квалитетот на нашата перница за вратот на коските на вратот, доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека купувате производи во нашите Продавница.

Параметри на производот

Слична стока