.

.

Симпатична Ајкули Автомобил Вратот Перница Мека Автомобил Потпирач За Глава Перница Вратот Одмор Перница Перница 2 Пакет За Возење Патување

Симпатична Ајкули Автомобил Вратот Перница Мека Автомобил Потпирач За Глава Перница Вратот Одмор Перница Перница 2 Пакет За Возење Патување

DEN 1145.60

Пристапност
Залиха

Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : капакот на перницата за вратот на автомобилот е изработен од полиестер, а внатрешниот е направен од памук, кој е мек и удобен. Дизајн : симпатичната перница за потпирач за глава за автомобил е дизајнирана со патент, што е погодно за перење; еластичниот ремен е дизајниран на перницата, што е погодно за да ја поправите перницата каде и да ви треба. Големина : Големина На Перница За Потпирачи за Глава : 11*7.54 инч, погоден за речиси сите возила. Можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Прилика : перницата за потпирач за глава за Автомобил за возење е совршена за употреба дома, автомобил, камион, патување и многу повеќе за да се чувствувате опуштено. Можете исто така да го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга.

Параметри на производот

Слична стока