.

.

Куќиште За Перница За Фрлање Дома, Декоративна Куќа На Фарма, Подарок За Загревање На Куќата, Декорација На Домот, Домашен Сладок Дом, Памучна Ленена Перница За Стол

Куќиште За Перница За Фрлање Дома, Декоративна Куќа На Фарма, Подарок За Загревање На Куќата, Декорација На Домот, Домашен Сладок Дом,

DEN 175.84

Пристапност
Залиха

Памучна Постелнина Оваа памучна постелнина навлаки за перници ќе биде совршен додаток за декорација на вашиот автомобил, дневна соба, кревет, трем, канцеларија и др. МАТЕРИЈАЛ : нашата футрола за перници изработена од 100% памучна постелнина, светла боја. Висококвалитетна ткаенина, мека на допир, удобна за легнување, тие се издржливи. ГОЛЕМИНА : 18 х 18 инчи/45 х 45 См.Постои 1-2 см отстапување во големина поради рачно изработени.Одговара 18х18 инчи големина перница вметнете. Скриен Патент : Користете невидливо затворање на патент за убав изглед. Полесно е да ја наполните влошката за перница. ЗАБЕЛЕШКА : Оваа Влошка за покривање на перницата не е вклучена.Моделот е само на предната страна. Оваа памучна постелнина навлаки за перници ќе биде совршен додаток за декорација на вашиот автомобил, дневна соба, кревет, трем, канцеларија и др.

Параметри на производот

Слична стока