.

.

Liveиво и сакајте ја перницата за аутизам, меморија за пена, пат за патување со вратот, во облик на поддршка на вратот на главата

Liveиво и сакајте ја перницата за аутизам, меморија за пена, пат за патување со вратот, во облик на поддршка на вратот на главата

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Полиестер Направени во САД или увезени. Лесно за носење : Мерките за перница за патувања 11.9 ", зазема малку простор, а технологијата за враќање од 5 секунди е дизајнирана за носење и удобност. Материјал : Перница во форма на У е направена од полиестерски материјал. Внатрешен Случајот со перници има скриен патент, кој може да се наполни со мемориска пена, висока еластичност, мека и удобна. Олеснување на вратот : Оваа перница за патувања обезбедува дополнителна поддршка и го штити вратот од болка кога седите на седиштето на авион, автомобил, воз или автобус. Исто така е одлично за домашна употреба. Тоа ја олеснува вашата работа кога гледате телевизија, читате дома или работа. Поводот : Оваа мека перница во форма на У е погодна за авион, воз, автобус, лежење во кревет , софа, кампување или читање на плажа. Тоа е одличен подарок за семејство, пријатели и колеги. Услуга : Ако имате какви било прашања или незадоволство од оваа практична и совршена квалитетна перница за вратот на меморијата, ве молиме слободно контактирајте со нас за да го решите проблемот и ви служи. Материјал : Перница во форма на У е изработена од полиестерски материјал. Внатрешниот случај на перници има скриен патент, кој може да се наполни со мемориска пена, висока еластичност, мека и удобна. Олеснување на вратот : Оваа перница за патувања обезбедува дополнителна поддршка и го штити вратот од болка кога седите на седиштето на авион, автомобил, воз или автобус.

Параметри на производот

Слична стока