.

.

АЈАСВ Перници Кралица Големина Сет од 2 Парчиња Затворање На Пликот 1800 Двојно Четкани Микрофибер Меки И Пријатни Кутии За Перници Поставете Брчки, Бледнеат, Виолет?

АЈАСВ Перници Кралица Големина Сет од 2 Парчиња Затворање На Пликот 1800 Двојно Четкани Микрофибер Меки И Пријатни Кутии За Перници Поставете

DEN 127.84

Пристапност
Залиха

ГОЛЕМИНА НА КРАЛИЦАТА : 2 Кутии за Перници/20 "х30" , без внатрешна перница ТКАЕНИНА : Четканата ткаенина Од Микрофибер е Брза во Боја, отпорна на дамки и брчки. Една предност на овој материјал е неговата способност добро да ја држи бојата, и долготрајна дури и по миењето многу пати, и нема да се намали. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-Уникатно дизајнирано затворање на пликот за покривање, заштита и одржување на вашата перница чиста и на место, ниту една перница нема да се прикраде и лесно да ја облече. Бенифит од големото отворање, лесно е да се замени. Машинско перење на нежен светлосен модел, сушење на ниско ниво. Подобро е да користите торба за перење за да ја заштитите и да го продолжите нејзиниот век на употреба при перење. Не заборавајте често да ги менувате навлаките за перници. Услуга : ако откриете дека нашите производи имаат проблеми со квалитетот, само контактирајте не и ние веднаш ќе го решиме проблемот за вас. ГОЛЕМИНА НА КРАЛИЦАТА : 2 Кутии за Перници/20 "х30" , без внатрешна перница. ТКАЕНИНА : Четканата ткаенина Од Микрофибер е Брза во Боја, отпорна на дамки и брчки. Една предност на овој материјал е неговата способност добро да ја држи бојата, и долготрајна дури и по миењето многу пати, и нема да се намали.

Параметри на производот

Слична стока