.

.

Ступел Индустрии Насмеани Фарма Алпака Очила Дизајн Од Тава Студија Фрли Перница, 18 х 18, Беж

Ступел Индустрии Насмеани Фарма Алпака Очила Дизајн Од Тава Студија Фрли Перница, 18 х 18, Беж

DEN 468.32

Пристапност
Залиха

100% Полиестер Димензии : 18 х 18 Инчи, Вклучувајќи Вметнување За Полнење. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата за неколку секунди додавајќи и декоративен акцент и удобност во вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе со патент внатре и подготвени за пената. Обвивката и влошката за полнење се направени од мек полиестерски материјал. За миење отстранете го вметнувањето за полнење од обвивката користејќи невидлив патент. Одделно исчистете ја кутијата за перници, измијте ја машината нежно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат сува. Вметнувањето на перницата е само чисто место. Дизајн Од Тава Студиа. Уметничкото дело Се Однесува На : Цицач; Животно; Очила, Лама, Алпака, Беж, Фарма Животно Предложи Соба : Дневна Соба, Дувло, Ходник, Канцеларија, Влез, Работна Соба, Трпезарија или Спална Соба. Ажурирајте ги вашите домашни ентериери лесно Со Декоративната Печатена Перница На Ступел Индустри. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со влошки веќе затворени во нивниот случај. Идеален за дневни соби, спални соби, семејни соби, каучи и столови.

Параметри на производот

Слична стока