.

.

Sealy Луксузни Памук Врвот Опремени Душек Рампа, Кралицата Вајт

Sealy Луксузни Памук Врвот Опремени Душек Рампа, Кралицата Вајт

DEN 639.84

Пристапност
Залиха

Памук СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Нашето совршено здолниште за Држење нуди издржливо истегнување што помага да се задржи оваа подлога за душеци на место за душеци до 18". МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Дизајнирана За лесна нега, оваа подлога за душек може да се пере во машина за континуирана употреба. ПРОДОЛЖЕТЕ ГО ЖИВОТНИОТ ВЕК на ДУШЕКОТ : овој производ ќе помогне да се продолжи животниот век на новиот душек, истовремено обезбедувајќи дополнителен слој на удобност. Оваа подлога за душек е совршена и за секој душек на кој му треба малку TLC. БИДЕТЕ СИГУРНИ : овој производ е поддржан со Заверена Доживотна Гаранција и над 130 години Солен Квалитет. ИЗРАБОТКА : 300 конец-брои, 100% памук врвот. 100% полиестер ватиран пополнете. 100% полипропилен дното ватиран компонента. 100% полиестер страна ѕид компонента. Општо е познато дека кога спиете подобро, се чувствувате подобро. Спијте во супериорна удобност и разбудете се освежени Со Луксузната 100% Памучна Подлога за Душеци. Дизајнирана за трајна удобност, подлогата за душек има вечно хипоалергично полнење Што обезбедува цврста, но одговорна поддршка ноќ по ноќ. Во комбинација со луксузно мекиот горен слој од 300 конци, со нетрпение очекувате да се вратите во кревет од моментот кога ќе се разбудите.

Параметри на производот

Слична стока