.

.

ТРЕНД 18 Х 18 Гроздобер Розова Боја Голем Ананас Тропско Летно Овошје Лен Перница Случај Перница Покрие Декоративни

ТРЕНД 18 Х 18 Гроздобер Розова Боја Голем Ананас Тропско Летно Овошје Лен Перница Случај Перница Покрие Декоративни

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Изработени Од Одделение дебели памучни лен, многу подебели од нормалната ткаенина Нето тежина : 165гр погоре за секој капак на перницата. Пријателски За деца и Миленичиња. 18 х 18 инчи, има 1-2 см отстапување во големина поради рачно изработени. Поради различниот дисплеј на екранот, емисиите во боја можеби не се 100% исти со вистинските ставки. Невидлив патент. Бидете безбедни за машинско перење; подобро е да ставите малку сол во водата за прв пат перење, на овој начин може да ја одржите бојата свежа. Памучна Постелнина. КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : Убава розова боја со тропско овошје ананас, тоа ќе биде одличен декор за софа или клупа. Можете исто така да го ставите во вашата спална соба, гостинска соба, дневна соба за вистински персонализиран стил. ДИМЕНЗИИ : Прибл.18" x18 "(или 45x45cm), совршено се вклопуваат за 18" x18 " перница, има 1-2 см отстапување во големина, бидејќи капакот на перницата е рачно изработен. ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ : Издржлив густ памучен лен со висококвалитетна, малку груба текстура, 100% Сосема Нова. НЕМА ВКЛУЧЕНО ВМЕТНУВАЊЕ, НЕМА ПОЛНЕЊЕ. ШЕМА : моделот е само на предната страна, нема печатење на грбот, грбот е во природна памучна ленена боја. Памучна Постелнина. КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : Убава розова боја со тропско овошје ананас, тоа ќе биде одличен декор за софа или клупа. Можете исто така да го ставите во вашата спална соба, гостинска соба, дневна соба за вистински персонализиран стил.

Параметри на производот

Слична стока