.

.

Натемија Водоотпорен Заштитник За Душеци Со Двојна Големина, Вградена Подлога за Душеци Од Памук, 39 х75 Заштитник За Душеци Близнаци

Натемија Водоотпорен Заштитник За Душеци Со Двојна Големина, Вградена Подлога за Душеци Од Памук, 39 х75 Заштитник За Душеци Близнаци

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

100% ЏЕРСИ ПАМУК ВРВОТ! Заштитникот за душеци натемија близнак е направен со плетен памучен врв од дрес кој е ултра мек и безбеден за нежна кожа ВОДООТПОРЕН! Направено со висококвалитетна поддршка за стп, капакот на душекот со двојна големина Натемија е водоотпорен и ќе остане водоотпорен по повеќекратно перење, заштитувајќи го вашиот душек во случај на несреќа. НЕ ГЛАСНО И КРЦКАВО! Мек и удобен, Заштитникот За душеци натемија близнак е тивок и бесшумен за да обезбеди мирни и немирни ноќи. ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНИ! На 39"х 75" нашиот заштитник за душеци опремен со близнаци безбедно се вклопува околу душекот близнак со стандардна големина. Длабоките џебови и еластичната лента околу целиот раб обезбедуваат цврсто и сигурно вклопување. ВИСОК КВАЛИТЕТ И ИЗДРЖЛИВ! Овој заштитник за душеци близнаци е лесен за нега! Машина за перење и сушење, ќе го помине тестот на времето!.

Параметри на производот

Слична стока