.

.

Јамајка Ретро Знаме Патување Вратот Перница У Форма За Глава И Вратот Поддршка Перница Меморија Пена Потпирач За Глава За Автомобил Канцеларија Дома Спиење

Јамајка Ретро Знаме Патување Вратот Перница У Форма За Глава И Вратот Поддршка Перница Меморија Пена Потпирач За Глава За Автомобил Канцеларија

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна перница во форма на врат во форма на буквата у е изработена од полиестер,висок скок,мека и удобна,внатрешната навлака за перница има скриен патент и се полни со мемориска пена. Мека и Удобна : оваа перница за вратот за патување е изработена од премиум мемориска пена и свиленкаста мека надворешна обвивка,обезбедува поддршка,ги држи главата,вратот и рамената ослободени од замор,ги ублажува проблемите со спиењето и прави да се чувствувате многу удобно. Прилика : оваа перница за вратот во форма на буквата у е совршен придружник за секој што патува со авион,воз,автобус,лежи во кревет,софа,кампер или чита книга на плажа,обезбедува оптимална поддршка за вратот и рамената за да ви го олесни патувањето. Додаток за патување : овој одмор на вратот ви овозможува да спиете мирно, идеален е за употреба како перница за вратот на авионот за олеснување на спиењето,потпирач за глава за одмор во автомобил,па дури и перница за вратот за опуштање во лежалка, земете го ова патување со авион од суштинско значење со вас и уживајте во релаксирачко патување. Одличен Подарок : оваа перница за вратот е доволно разноврсна за да обезбеди дополнителна поддршка додека спиете ноќе, се одмарате дома или работите во канцеларија, тоа е одличен совршен подарок за додатоци за патување што треба да го обезбедите на родендени,денот на вљубените,денот на мајката,денот на таткото,свадбите и дипломирањето. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна перница во форма на врат во форма на буквата у е изработена од полиестер,висок скок,мека и удобна,внатрешната навлака за перница има скриен патент и се полни со мемориска пена. Мека и Удобна : оваа перница за вратот за патување е изработена од премиум мемориска пена и свиленкаста мека надворешна обвивка,обезбедува поддршка,ги држи главата,вратот и рамената ослободени од замор,ги ублажува проблемите со спиењето и прави да се чувствувате многу удобно.

Параметри на производот

Слична стока