.

.

Постелнина Кралот Утешител Сет-Мудрец Зелена Утешител, Симпатична Цветни Постелнина Утешител Сетови За Жени, 3 Парчиња, 1 Мека Реверзибилна Ботанички Цвеќиња Проле

Постелнина Кралот Утешител Сет-Мудрец Зелена Утешител, Симпатична Цветни Постелнина Утешител Сетови За Жени, 3 Парчиња, 1 Мека

DEN 1249.60

Пристапност
Залиха

Уникатен Реверзибилен Дизајн : овој комплет за цветни утешители е реверзибилен со контрастни бои Едноставно превртете го утешителот или шамовите за перници за да го освежите вашиот внатрешен декор. Живописните цветни и гранки на дрвјата додаваат елегантен допир и ботаничка пролетна атмосфера во вашиот простор за спиење. Оптимална Удобност : Одликувајќи се со темелно тестирана, висококвалитетна алтернативна мешавина за полнење за да се обезбеди вистинска топлина, додека се обезбедува оптимална поддршка, овој комплет за утешител со четкани микрофибер нуди исклучителна мекост за да можете да уживате во мирен ноќен сон сите сезони. Совршен Празничен Подарок За Вашите Најблиски : овие комплети за постелнина за жени доаѓаат во празнични пакети подготвени за подароци, што ги прави совршени подароци За Денот на Мајката. Лесен За Одржување : овој меки комплет за утешител е издржлив и лесен за одржување. Неговите суптилни, но густи шевови спречуваат поместување на полнењето.

Параметри на производот

Слична стока