.

.

Кигаи Ноќта На Вештерките Плашлива Пајакова МРЕЖА 2 ПАРЧИЊА Платнена Пелена Влажни Суви Кеси Со Џебови За Рачка Водоотпорни Еднократно За Патување, Плажа,Базен, Об?

Кигаи Ноќта На Вештерките Плашлива Пајакова МРЕЖА 2 ПАРЧИЊА Платнена Пелена Влажни Суви Кеси Со Џебови За Рачка Водоотпорни Еднократно

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

●Материјал ●нашата ткаенина пелена влажна кеса е изработена од квалитетен 290 материјал од церада од церада,висококвалитетен, водоотпорен, без БПА, може безбедно да складира производи за бебињастилски и убав дизајн.Еднократно тие можат да се користат како пелени влажни суви кеси,патни торби,вреќи за складирање,козметички кеси,чанти,торба за перење,кеси за организатори. ●Еднократно употреблива чантата за влажни костими за капење е лесна за чистење, може да се пере во машина и може да се користи повеќекратно. Спецификациизголемување : 11,8 x 14,2 во (30 x 36 см)Мал : 5,9 x 8,7 во (15 x 22 см)Материјал : 290 twill tarpaulin Printing : еднострано печатење дизајн пакет : 2pack Влажни Кеси карактеристики 1.Стилски, еднократно и водоотпорно2.Доволно голем капацитет за држење влажни и суви предмети. Лесниот дизајн е лесен за носење3.Преградите со двоен патент го олеснуваат одвојувањето на валканите и чисти пелени или други влажни предмети4.Дојдете со прицврстен јаже за да дозволите да се закачи насекаде, како што е количката, торбата за рамо, рачката на вратата, шипката за крпи, пренослив, лесен за носење5.

Параметри на производот

Слична стока