.

.

Бебе Пелена Пелена Торба За Патување Ранец Мама Торба Мама Ранец Обична Патна Торба

Бебе Пелена Пелена Торба За Патување Ранец Мама Торба Мама Ранец Обична Патна Торба

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Димензии на производот : 11х7, 8х15ин; Користејќи висококвалитетна издржлива оксфордска ткаенина отпорна на вода и лесна за бришење, не плашете се од излевање млеко или вода на вреќата Голем Капацитет-Голем главен оддел, посебни џебови за складирање вклучуваат изолирани џебови, можете да ставите шише со млеко, шише со вода, облека, пелена, крпа итн.во различни одделни џебови. Можете да ја користите оваа мама торба како ранец и чанта; тоа е многу елегантно и погодно за многу прилики како шопинг, ресторан, патување итн; тоа го направи вашиот живот многу полесно. Со копче што може да ги заклучи и горните рачки за да ја закачи торбата погодно на количка, и со поместени ремени за грб, се покажува идеално за нега на бебиња за време на патувањето. Слатка Бебе Туш Подарок За Нова Мајка И Тато. Со Обложен Грб и Прилагодливи Ремени За Рамо Може Да Го Ослободат Стресот на Вратот И Рамото на Мама и Тато. Стилски, Лесно Се Совпаѓа Со Вашиот Секојдневен Облекување Нашата Торба За Пелени Е Дизајнирана Со Стил, Дефинитивно Ќе Ви Се Допадне Изгледот На Истата. Нема Потреба Да Се Грижите Дали Ќе Изгледате Помалку Мода Додека Носите Многу Работи За Бебиња, Со Овој Ранец, Можете Да Изгледате Уште Повеќе Стилски. Оваа Торба За Пелени Може да се Користи И Како Ранец За Патување, Чанта; Стилскиот Дизајн Се Совпаѓа Со Се Што Носите, Што Ја Прави Торбата За Пелени Подеднакво Да Оди За Мама, Женски, Девојки И Мажи, Идеална За Нега На Бебиња За Време На Шопинг, Патување Итн. Пријателски За корисниците, Многу Прегради За Организатор Нашата Торба За Пелени Со Многу Мултифункционални Одделни Џебови За Складирање За Да Складирате Се Што Ќе Ви Треба За Вашето Малечко Внатре И Најдобриот Дел За Тоа е Тоа Што Е Водоотпорен,лесен за Употреба,издржлив и Лесен,Што Ви Помага Да Ги Направите Работите Поедноставни.

Параметри на производот

Слична стока