.

.

Решение на Janeејн Картер, кадрици за да ме одврзат со крема за остатоци од бестежинска употреба - негување, навлажнувачки, без прибирање

Решение на Janeејн Картер, кадрици за да ме одврзат со крема за остатоци од бестежинска употреба - негување, навлажнувачки, без прибирање

DEN 351.36

Пристапност
Залиха

Што прави : Користете го нашиот извалкан метеж за оставање на остатоци за миење и одете кадрави стилови Обезбедува да помогне во контролата на косата Frizz, Hydrate и Detangle. Негување : збогатен со путер од манго, лизгава елма, корен од бел слез, нашето оставање од мене е одлично за да помогнеме во храните кадрици со влага без тоа чувство пондерирано. Како да се користи : нанесете великодушно на косата по чистење на де-затегнување и создадете мазен и дефиниран стил на навивам. Тип на коса : Направено специјално за супер кадрава и коси коса. Запознајте се Janeејн : На ​​Solutions Jane Carter Solutions, ние се гордееме што сме сеопфатен бренд за коса, што значи дека нашите производи се погодни за сите типови коса. Ние веруваме дека убавината започнува однатре, надвор, така што ја правиме наша мисија да им помогнеме на нашите клиенти да ги надминат сите предизвици за нега на коса. Што прави : Користете го нашиот извалкан метеж за оставање на остатоци за миење и одете кадрави стилови. Обезбедува да помогне во контролата на косата Frizz, Hydrate и Detangle. Негување : збогатен со путер од манго, лизгава елма, корен од бел слез, нашето оставање од мене е одлично за да помогнеме во храните кадрици со влага без тоа чувство пондерирано. Како да се користи : нанесете великодушно на косата по чистење на де-затегнување и создадете мазен и дефиниран стил на навивам.

Параметри на производот

Слична стока