.

.

Пенливи Кристални Камени Плетени Штипки За Коса,Шноли За Коса За Жени, Додатоци За Коса, Модни Мали Штипки За Коса

Пенливи Кристални Камени Плетени Штипки За Коса,Шноли За Коса За Жени, Додатоци За Коса, Модни Мали Штипки За Коса

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

ПЕНЛИВИ КРИСТАЛНИ КАМЕНИ ПЛЕТЕНИ КЛИПОВИ за КОСА : ако сакате брза промена на изгледот, овие ленти за коса од сатенска ткаенина се совршени тоа може да ви помогне да управувате со скршена коса додатоци за жении исто така може да помогне да додадете талент во вашата нормална фризура. Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен : женската фиба од патка бил е изработена од акрилик и кристали, шнолата е врзана со штрасови за да изгледа посјајно на сонце. четири комбинации на бои. Совршен Подарок : женските клипови за коса од детелина со четири лисја ви овозможуваат да ја менувате фризурата во секое време, а шишките изгледаат одлично.додатоци за коса за жени тоа е најдобриот подарок за пријателите, соучениците. Погоден За Многу Прилики : Облечете се убаво и елегантно со шнола за фиксирање на опашката. Сатенските ленти за глава се погодни за многу прилики, како што се танцување, работа, свадба, забава, училиште итн. Чувајте ја вашата коса уредна и стилска. Лесен За Употреба : можете да го исечете насекаде каде што треба да декорирате во нормални услови, ако треба да се справите со удирања и скршена коса, само прицврстете ја во малиот клип погоре, влакно по влакно. ПЕНЛИВИ КРИСТАЛНИ КАМЕНИ ПЛЕТЕНИ КЛИПОВИ за КОСА : ако сакате брза промена на изгледот, овие ленти за коса од сатенска ткаенина се совршени. тоа може да ви помогне да управувате со скршена коса додатоци за жении исто така може да помогне да додадете талент во вашата нормална фризура.

Параметри на производот

Слична стока