.

.

Влакната За Коса карлксанц Пополнуваат Фина Или Проретчена Коса или Покриваат Ќелаво Место за Коса Со Поцелосен Изглед за Мажи &засилувач; Жени - 25g Шише &засилувач;

Влакната За Коса карлксанц Пополнуваат Фина Или Проретчена Коса или Покриваат Ќелаво Место за Коса Со Поцелосен Изглед за Мажи &засилувач;

DEN 526.40

Пристапност
Залиха

`+,ВЕДНАШ ДОБИЈТЕ ПОГУСТА, ПРИРОДНА КОСА со ПОПОЛН ИЗГЛЕД : само протресете ГИ влакната за коса КАРЛКСАНЦ директно на вашите области за проретчување на косата и напредните електростатски влакна за поврзување ќе ја направат својата магија со тоа што беспрекорно ќе се држат до вашата постоечка бебешка коса, создавајќи сосема природен изглед подебела и пополна коса 100% НЕВИДЛИВИ ВЛАКНА (ДУРИ И ПОД РАЗЛИЧНО ЕКСТРЕМНО ОСВЕТЛУВАЊЕ) Влакната ЗА Коса КАРЛКСАНЦ беа дизајнирани за индустријата за забава и моделирање и затоа се тотално незабележливи дури и под ултра светли сценски светла - никој никогаш нема да знае дека користите влакна за коса. `+Трае ЦЕЛ ДЕН : Влакната ЗА Коса КАРЛКСАНЦ се отпорни на дожд, ветер и пот и ќе траат до следниот шампон. Нема ШТЕТНИ ХЕМИКАЛИИ : влакната КАРЛКСАНЦ се направени од 100% природен извор на Кератин и се без Алкохол, Глутен и Парабен - Никогаш не се тестирани на Животни. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : 100% Гаранција За Задоволство на сите производи за опаѓање на косата Кога Купувате Денес!.

Параметри на производот

Слична стока