.

.

Лак Коса Клипови Рог Девојки Шноли Сјај Коса Барети Одмор Симпатична Коса Додатоци Најдобар Подарок За Деца

Лак Коса Клипови Рог Девојки Шноли Сјај Коса Барети Одмор Симпатична Коса Додатоци Најдобар Подарок За Деца

DEN 159.68

Пристапност
Залиха

Уникатен Дизајн : Дојдете со слатки убави клипови за лакови за коса од рогови, додајте пица на вашите девојчиња со супер симпатичен изглед кога носите лакови за коса Совршени За Сите Прилики : Преслатките Лакови за коса се совршени за секоја пригода! Родендени, Забава,Шоу За Бебиња,Подароци За Бебиња, Божиќ и Нова година. Лесен За Носење : Безбеден за носење на вашите најблиски, лесен и нелизгачки, нема да ви ја влече косата, да го задржи стилот на косата. Најдобар Подарок : клиповите за божиќни лакови за коса можат да го истакнат изгледот,да ги сфатат очите на сите во толпата, тоа е најдобриот подарок за вашата ќерка или девојка. ЗАДОВОЛСТВО : Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве Молиме не двоумете се прво да не контактирате, 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите и за секој случај едноставно не го сакате!. Божиќ Лак Коса Клипови Рог Девојки Шноли Сјај Коса Барети Одмор Симпатична Коса Додатоци Најдобар Подарок За вашето семејство И пријатели, како баба, мајка, тетка, љубовник, жена, девојка, свршеница, сестра, внука, ќерка, син, вашите женски пријатели Материјали : Сјај Димензии : 3.

Параметри на производот

Слична стока