.

.

Уникра Цвет Невестата Свадба Коса Чешел Сребрена Невестинска Глава Кристал Коса Додатоци Бисери Коса Парче Накит За Жени И Девојки

Уникра Цвет Невестата Свадба Коса Чешел Сребрена Невестинска Глава Кристал Коса Додатоци Бисери Коса Парче Накит За Жени И Девојки

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Рачно изработен страничен чешел за коса од сребрена невеста во уникатен дизајн и одлична изработка, изработен од цвет П : Зошто не можеше да остане во мојата коса?. О : Пред да го носите, прво направете фризура, чешелот е претежно за украсување поелегантно и поубаво.

Параметри на производот

Слична стока