.

.

Клешта За Перика за коса, 4 парчиња Комплет За Алатки За Продолжување На Косата Клешти За Влечење Игла Заоблен Врв Игла За Игла Силиконски Прстени Алатки За Продолж?

Клешта За Перика за коса, 4 парчиња Комплет За Алатки За Продолжување На Косата Клешти За Влечење Игла Заоблен Врв Игла За Игла Силиконски

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Спречете Лизгање Клешти За Комплет За Продолжување На Косата : прстените за продолжување На Косата можат цврсто да ја држат косата и спречуваат нејзино лизгање, што нема да ја оштети вашата коса Вкупно клешта за продолжување на косата, игли за кука од 2 парчиња и 200 парчиња силиконски прстени, што може да ги задоволи вашите потреби. Лесно Поминете Низ Алатките За Продолжување На Косата : иглата за Кука може да се користи како алатка за навој за да се овозможи косата лесно да поминува низ прстените за продолжување на косата, што е погодно за употреба. Продолжување на косата : клештите усвоија дизајн со закривен врв, кој е специјално дизајниран за продолжување и отстранување на влакна, погоден за употреба во фризерски салон. Силиконска Легура На Никел Од Железо : алатките за продолжување На Косата се изработени од силиконски и железни материјали од легура на никел, цврсти и цврсти, кои можат да се користат некое време. Комплет За Алатки За Правење Екстензии за коса : Лесен за употреба, заштеда на време и заштеда на енергија, практични и удобни алатки за инсталација на продолжување на косата. Вклучен пакет : вкупно клешта за продолжување на косата, игли за кука од 2 парчиња и 200 парчиња силиконски прстени, што може да ги задоволи вашите потреби. Спречете Лизгање : прстените за продолжување На Косата можат цврсто да ја држат косата и спречуваат нејзино лизгање, што нема да ја оштети вашата коса.

Параметри на производот

Item Type:
Hair Extension Tool Kit
Material:
Silicone, Iron Nickel Alloy
Pliers Style:
Curved Nose
Pliers Size:
Approx. 25 x 11 x 0.5cm / 9.8 x 4.3 x 0.2in
Package List:
1 xPliers:
2 x Hook Needle:
200 x Silicone Rings:
Слична стока