.

.

3 ПАРЧИЊА 24во Синтетичка Плетенка Коса Розови Плетенки Фризури Виолетова Сина Русокоса Омбре Екстензии За Коса За Жени 100ГР/Пакување

3 ПАРЧИЊА 24во Синтетичка Плетенка Коса Розови Плетенки Фризури Виолетова Сина Русокоса Омбре Екстензии За Коса За Жени 100ГР/Пакување

DEN 223.84

Пристапност
Залиха

Може Да Биде Дозволено : Да Материјал Одделение : Висока Температура Влакна. Потекло : ЦН (Потекло). Предмети По Пакет : 1 жици/пакет. Материјал Одделение : Висока Температура Влакна Потекло : CN(Потекло) Предмети По Пакет : 1-ви насоки/пакет Може Да Се Пермира : Да Должина : 24in (60cm) Тежина : 100g/Пакет Пакет : OPP Транспарентна Пластична Кеса Услуга : Големо/Капка превозот.

Параметри на производот

Слична стока